SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 321 625 Kč
(126 432 Kč / m²)
Prodej
1+1
50 m²
Kyriakou DoukAnari, Δήμος Λιβαδιών

místnosti1+1
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Listing refers to a One Bedroom Penthouse Apartment with Roof Terrace. This modern one bedroom residence offers a total internal space of 50sqm. The...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Kyriakou DoukAnari, Δήμος Λιβαδιών
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home