SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 996 601 Kč
(310 286 Kč / m²)
Prodej
1+1
58 m²
Archipiskopou Makariou, Δήμος Λιβαδιών

místnosti1+1
plocha58 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

One Bedroom Apartment For Sale In Livadia, Larnaca - Title Deeds (New Build Process)This is a highly unique project & community spanning 350,000m2. Bl...

Ostatní
Stáří nabídky: 54 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Archipiskopou Makariou, Δήμος Λιβαδιών
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home