SUPA24
15 196 213 Kč
(153 497 Kč / m²)
Prodej
3+1
99 m²
Makenzy, Δήμος Λάρνακας

místnosti3+1
plocha99 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale we give you a 3-bedroom apartment with panoramic sea views in Makenzy Area, Larnaca. The apartment is within a luxury gated complex comprisin...

Ostatní
Stáří nabídky: 463 dní
Aktualizováno: 49 dní

Lokalita

Makenzy, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Nobilia Boutique Estates

Nobilia Boutique Estates