SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 905 027 Kč
(78 734 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
Dinysiou Solomou, Δήμος Λάρνακας

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

These residences are twelve buildings of 292 premium one, two and three bedroom
apartments. While shared amenities and welcoming outdoor spaces, inc...

Ostatní
Stáří nabídky: 472 dní
Aktualizováno: 59 dní

Lokalita

Dinysiou Solomou, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Nobilia Boutique Estates

Nobilia Boutique Estates