SUPA24
7 775 503 Kč
(29 453 Kč / m²)
Prodej
4+1
264 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

místnosti4+1
plocha264 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale a 4 bedroom apartment, ideal for investment, in Oroklini, Larnaca. Built in 2024, the complex consists of only 4 apartments and is located in...

Zařízený
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DOM Real Estate

DOM Real Estate