SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 283 164 Kč
(65 663 Kč / m²)
Prodej
1+1
50 m²
Oron, Δήμος Λάρνακας

místnosti1+1
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Listing refers to a One Bedroom Apartment located on the First Floor. This residential project in Kamares is positioned in one of Larnaca’s fastest-g...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Oron, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home