SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 013 555 Kč
(75 727 Kč / m²)
Prodej
1+1
53 m²
Ekvatanon, Δήμος Λάρνακας

místnosti1+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This elegant one bedroom apartment is located on the second floor of a brand-new residential development currently under construction in the sought-af...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Ekvatanon, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home