SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 780 254 Kč
(74 123 Kč / m²)
Prodej
1+1
51 m²
Florinis, Δήμος Λάρνακας

místnosti1+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Under construction with delivery expected in August 2027, this one bedroom first floor apartment forms part of an exclusive residential project compri...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Florinis, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home