SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 229 784 Kč
(65 372 Kč / m²)
Prodej
2+1
80 m²
Giannaki Stefandi, Δήμος Λάρνακας

místnosti2+1
plocha80 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This exclusive new development of just seven luxury apartments offers a perfect balance of comfort, privacy, and modern living in a quiet residential ...

Ostatní
Stáří nabídky: 50 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

Giannaki Stefandi, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home