SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 108 081 Kč
(100 158 Kč / m²)
Prodej
1+1
51 m²
Minoos, Δήμος Λάρνακας

místnosti1+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Listing refers to a One Bedroom Apartment located on the First Floor. This Modern One Bedroom Apartment is located in the desirable area of Agios Nik...

Ostatní
Stáří nabídky: 55 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Minoos, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home