SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 029 779 Kč
(173 441 Kč / m²)
Prodej
Atypický
29 m²
Kimonos, Δήμος Λάρνακας

místnostiAtypický
plocha29 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Studio Apartment For Sale in Larnaca Town Centre - Title Deeds (New Build Process)Situated in the heart of Larnaca, These apartments offer premium ac...

Nezařízený
Stáří nabídky: 253 dní
Aktualizováno: 74 dní

Lokalita

Kimonos, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Emerald Property Consultants - Cyprus

Cyprus Emerald