SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 189 305 Kč
(254 302 Kč / m²)
Prodej
Atypický
44 m²
Aristotelous Valaoritou, Δήμος Λάρνακας

místnostiAtypický
plocha44 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Q Port Gate Hotel Suite Apartments ist ein neues luxuriöses Projekt in Larnaka, Zypern, das für diejenigen konzipiert ist, die hochwertige Investition...

Ostatní
Stáří nabídky: 261 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Aristotelous Valaoritou, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PREMIUM PROPERTY AGENTS, SL