SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 009 244 Kč
(59 839 Kč / m²)
Prodej
1+1
67 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

místnosti1+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Situated in a tranquil neighborhood in Larnaca, this development offers a selection of one-, two-, and three-bedroom apartments designed for modern li...

Ostatní
Stáří nabídky: 310 dní
Aktualizováno: 250 dní

Lokalita

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses