SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 562 512 Kč
(102 539 Kč / m²)
Prodej
1+1
64 m²
Makenzy, Δήμος Λάρνακας

místnosti1+1
plocha64 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This stylish one-bedroom, one-bathroom apartment is located in the sought-after Makenzy area, just 200 meters from the beach, making it an ideal choic...

Ostatní
Stáří nabídky: 343 dní
Aktualizováno: 327 dní

Lokalita

Makenzy, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses