SUPA24
11 170 664 Kč
(57 581 Kč / m²)
Prodej
2+1
194 m²
Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας

místnosti2+1
plocha194 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment for sale in the area of Aradippou, Larnaca, a few minutes drive to the sea. The complex consists of nine apartments: six double apartments (...

Zařízený
Stáří nabídky: 452 dní
Aktualizováno: 452 dní

Lokalita

Griva Digeni Avenue, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DOM Real Estate

DOM Real Estate