SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 865 800 Kč
(70 672 Kč / m²)
Prodej
2+1
83 m²
Leoforos 1 Apriliou, Αραδίππου

místnosti2+1
plocha83 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Two Bedroom Apartment For Sale in Aradippou, Larnaca - Title Deeds (New Build Process)A modern residential development offering a mix of eighteen 1 an...

Ostatní
Stáří nabídky: 26 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Leoforos 1 Apriliou, Αραδίππου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home