SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 324 133 Kč
(81 079 Kč / m²)
Prodej
2+1
78 m²
Leoforos 1 Apriliou, Αραδίππου

místnosti2+1
plocha78 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Two Bedroom Penthouse Apartment For Sale in Aradippou, Larnaca - Title Deeds (New Build Process)PRICE REDUCTION !! (was from €280,000 + VAT)This is an...

Ostatní
Stáří nabídky: 54 dní
Aktualizováno: 54 dní

Lokalita

Leoforos 1 Apriliou, Αραδίππου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home