SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 687 468 Kč
(86 850 Kč / m²)
Prodej
2+1
77 m²
Markou Mpotsari, Αραδίππου

místnosti2+1
plocha77 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This contemporary residential development in the sought-after Krasa area of Larnaca brings modern living to life with thoughtfully designed apartments...

Ostatní
Stáří nabídky: 48 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

Markou Mpotsari, Αραδίππου
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home