SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 007 699 Kč
(54 615 Kč / m²)
Prodej
4+1
110 m²
Alsancak

místnosti4+1
plocha110 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The apartment for sale is located in Karavas, also known as Alsancak, a picturesque village approximately 11 kilometers west of Girne in Northern Cypr...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorSprchový koutKuchyňské spotřebičeZabezpečení

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Alsancak
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri