Výpis nabídek
7
7
7
11 901 624 Kč
(129 365 Kč / m²)
Prodej
2+1
92 m²
Sotiraki Markidi, Agios Theodoros
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
92 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
CONTEMPORARY 2-BEDROOM 2-BATHROOM APARTMENT IN UNIVERSAL
WITH COMMUNAL SWIMMING POOL ACCESS & WALKING DISTANCE TO AN ARRAY OF AMENITIES
UNDER DEVEL...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
27 dní
Aktualizováno:
27 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Sotiraki Markidi, Agios Theodoros
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.