SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 193 199 Kč
(132 379 Kč / m²)
Prodej
2+1
77 m²
Megaron, Agios Theodoros

místnosti2+1
plocha77 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale is a modern apartment currently under construction, offering comfortable living with a spacious internal area of 77 m2. Situated on the top f...

Ostatní
Stáří nabídky: 50 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Megaron, Agios Theodoros
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home