SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 713 621 Kč
(114 278 Kč / m²)
Prodej
2+1
85 m²
Argolidos, Agios Theodoros

místnosti2+1
plocha85 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale: Off-plan apartment offering a modern lifestyle in the heart of Paphos Town. This spacious home features 85 m2 of internal space, thoughtfull...

Ostatní
Stáří nabídky: 59 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

Argolidos, Agios Theodoros
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home