Výpis nabídek
20
20
20
9 451 852 Kč
(116 690 Kč / m²)
Prodej
1+1
81 m²
Athinon Avenue, Agios Theodoros
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
81 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
STYLISH 1-BEDROOM APARTMENT IN VIBRANT CENTRAL PAPHOS
CLOSE TO TOP UNIVERSITIES | ABUNDANT NATURAL LIGHT | ELEGANT FINISHES | PRIME CITY LOCATION
...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Novostavba
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
333 dní
Aktualizováno:
50 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Athinon Avenue, Agios Theodoros
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.