SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 901 624 Kč
(64 683 Kč / m²)
Prodej
3+1
184 m²
Gladstonos, Agios Theodoros

místnosti3+1
plocha184 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Stunning development with two five-storey blocks of apartments for sale in Paphos. Within the two blocks, one can find a range of 2 and 3-bedroom apar...

Ostatní
Stáří nabídky: 348 dní
Aktualizováno: 305 dní

Lokalita

Gladstonos, Agios Theodoros
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses