SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 954 872 Kč
(86 302 Kč / m²)
Prodej
1+1
69 m²
Skopelou, Agios Pavlos

místnosti1+1
plocha69 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

For sale is a modern, off-plan apartment located in the heart of Paphos Town. This ground floor property features a spacious internal area of 68.6 squ...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

Skopelou, Agios Pavlos
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home