SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 323 130 Kč
(84 308 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
Αγιος Ιωάννης Αγρού

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located just 1km. from Limassol Marina, this beautifully renovated 2-bedroom apartment is situated on the 4th floor and enjoys a sea view from balcony...

Ostatní
Stáří nabídky: 341 dní
Aktualizováno: 205 dní

Lokalita

Αγιος Ιωάννης Αγρού
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses