SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
55 654 508 Kč
(371 030 Kč / m²)
Prodej
4+1
150 m²
Leoforos Agiou Athanasiou, Agios Athanasios

místnosti4+1
plocha150 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Four Bedroom Penthouse For Sale in Agios Athanasios, Limassol - Title Deeds (New Build Process)This complex is a high-aesthetic residential developmen...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Leoforos Agiou Athanasiou, Agios Athanasios
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home