SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 086 251 Kč
(88 578 Kč / m²)
Prodej
3+1
80 m²
Avenida Gómez, Tamarindo

místnosti3+1
plocha80 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

NEW PROMOTION OF HIGH STANDING AND MODERN APARTMENTS IN THE HEART OF TAMARINDO7 modern apartments have a constructed area of 70m² to 80 m² being the u...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorZabezpečeníDřevěná podlahaVysoké stropyPřirozené světloVýhledZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

Avenida Gómez, Tamarindo
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HIGH GRADE REAL ESTATE