SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 951 278 Kč
(77 476 Kč / m²)
Prodej
Atypický
51 m²
Avenida 13, Carmen

místnostiAtypický
plocha51 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

NOTE: 1 Parking Space Included!Modern Urban Living in One of the City’s Most Trendy Neighborhoods. Discover this stylish 1-bedroom, 1-bathroom apartme...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Avenida 13, Carmen
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

WERCR