SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 345 003 Kč
(20 379 Kč / m²)
Prodej
3+1
66 m²
Carrera 85D, Cali ciudad

místnosti3+1
plocha66 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

En el sur de Cali, Barrio El Caney tenemos en venta este espectacular apartamento, Conjunto Residencial Colores de Santa Sofía, Piso dos con ascensor,...

Zařízený
Stáří nabídky: 488 dní
Aktualizováno: 488 dní

Lokalita

Carrera 85D, Cali ciudad
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Emporio Bienes & Capitales