SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 235 419 Kč
(19 006 Kč / m²)
Prodej
3+1
65 m²
Carrera 1F, Cali ciudad

místnosti3+1
plocha65 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Este encantador apartamento de 65 m² en quinto piso, sin ascensor, es perfecto para aquellos que buscan un estilo de vida saludable o una inversión se...

Parametry

Vygenerováno z AI

Samostatné wcPo rekonstrukciModerní stylOtevřený obývací prostor

Zařízený
Stáří nabídky: 491 dní
Aktualizováno: 491 dní

Lokalita

Carrera 1F, Cali ciudad
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MARYLIN CASTELLANOS