SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 737 510 Kč
(29 900 Kč / m²)
Prodej
3+1
125 m²
Calle 8A, Cali ciudad

místnosti3+1
plocha125 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Venta de hermoso Apartamento en Sur Central, Cali, ColombiaApartamento en venta en Barrio Nueva Tequendama, Sur Central Cali. Este espectacular aparta...

Ostatní
Stáří nabídky: 294 dní
Aktualizováno: 67 dní

Lokalita

Calle 8A, Cali ciudad
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Alexander Ochoa