Výpis nabídek
19
19
19
13 230 703 Kč
(114 058 Kč / m²)
Prodej
3+1
116 m²
Carrera 1
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
116 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
tres habitaciones con vista al mar caribe justo enfrente de la playa
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Carrera 1
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.