SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
673 763 Kč
(6 738 Kč / m²)
Prodej
2+1
100 m²
Banana

místnosti2+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Fractional Shares For Sale In Llana Beach Resort Cape VerdeEsales Property ID: es5553909Property LocationLlana Beach HotelCape VerdePlease note you wi...

Ostatní
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 491 dní

Lokalita

Banana
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Esales Property Ltd