SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
14 964 168 Kč
(164 441 Kč / m²)
Prodej
2+1
91 m²
Finlay Street, White Rock

místnosti2+1
plocha91 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The Altus! This beautifully designed 2-bedroom home at Altus offers a thoughtful layout with bedrooms nicely positioned for privacy, making it ideal ...

Ostatní
Stáří nabídky: 101 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Finlay Street, White Rock
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Engel & Völkers Ocean Park