SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 558 061 Kč
(157 583 Kč / m²)
Prodej
1+1
67 m²
West 26th Avenue, Vancouver

místnosti1+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to Dunbar Heights! This spacious 725sf one bedroom, one bathroom gem offers the perfect blend of comfort and Vancouver, Westside lifestyle. En...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

West 26th Avenue, Vancouver
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Engel & Völkers Vancouver Kerrisdale