SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 830 654 Kč
(63 377 Kč / m²)
Prodej
6 a více
92 m²
Sewells Road, Scarborough

místnosti6 a více
plocha92 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Bright, spacious, and move-in ready-this beautifully maintained 3-bedroom, 2-bathroom corner suite offers an ideal blend of comfort and convenience. E...

Ostatní
Stáří nabídky: 29 dní
Aktualizováno: 28 dní

Lokalita

Sewells Road, Scarborough
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Right at Home Realty, Brokerage*