SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 267 680 Kč
(57 257 Kč / m²)
Prodej
6 a více
92 m²
Boulevard le Bourg-Neuf, Repentigny

místnosti6 a více
plocha92 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Magnifique condo offrant un cadre de vie paisible et recherché ! Cette unité lumineuse propose 2 chambres à coucher, 2 espaces de stationnement et un ...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Boulevard le Bourg-Neuf, Repentigny
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

VIA CAPITALE EXPERTISE