SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 506 072 Kč
(70 987 Kč / m²)
Prodej
4+1
148 m²
Rue Notre-Dame, Repentigny

místnosti4+1
plocha148 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Unique on the market, this nearly 1,600 sq. ft. property features cathedral ceilings (17' high), a bright living space, and a remarkable renovation of...

Parametry

Vygenerováno z AI

Vysoké stropyDřevěná podlahaKrbPřirozené světloPo rekonstrukciVhodné pro domácí mazlíčky

Ostatní
Stáří nabídky: 110 dní
Aktualizováno: 34 dní

Lokalita

Rue Notre-Dame, Repentigny
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Montreal