SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 767 415 Kč
(50 232 Kč / m²)
Prodej
6 a více
75 m²
Avenue Rancourt, Québec

místnosti6 a více
plocha75 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Condo 1 chambre situé dans le secteur recherché du Vieux-Moulin à Beauport, à la limite de Charlesbourg. Construction 2017, bien entretenue et offrant...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Avenue Rancourt, Québec
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Via Capitale Sélect