SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 255 640 Kč
(95 469 Kč / m²)
Prodej
6 a více
76 m²
Rue Saint-Germain, Montréal

místnosti6 a více
plocha76 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

*LIBRE DÈS MAINTENANT!* SPLENDIDE condo lumineux comptant 2 chambres à coucher très bien situé, au 3e étage d'un immeuble au coeur d'un quartier reche...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorPo rekonstrukciPřirozené světloPodlažíSprchový kout

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Rue Saint-Germain, Montréal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPRIO DIRECT