SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 286 886 Kč
(142 889 Kč / m²)
Prodej
2+1
37 m²
Rue De La Roche, Montréal

místnosti2+1
plocha37 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Charming undivided condo located on the 3rd floor, bright and thoughtfully optimized. It features a closed bedroom with sliding doors, a spacious, mod...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Rue De La Roche, Montréal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Montreal