SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 852 085 Kč
(88 758 Kč / m²)
Prodej
6 a více
111 m²
Rue Marquette, Montréal

místnosti6 a více
plocha111 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

GRAND condo situé face au parc Père-Marquette et de ses installations ludiques et sportives. Occupation à compter du 01/07/2026. Unité de 3 chambres à...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Rue Marquette, Montréal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPRIO DIRECT