Výpis nabídek
16
16
16
6 785 058 Kč
(72 181 Kč / m²)
Prodej
5+1
94 m²
Rue Saint-Jacques, Montréal
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
94 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
CONDO À VENDRE - Petite-Bourgogne2040 Rue St-Jacques, apt. 2Montréal (Le Sud-Ouest)H3J 2S1 No. Centris: 28630662 Condo de 1 012 pieds carrés, situé a...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
12 dní
Aktualizováno:
5 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rue Saint-Jacques, Montréal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
C21 Immo-Plus
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
C21 Immo-Plus
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce