SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 219 101 Kč
(74 592 Kč / m²)
Prodej
6 a více
137 m²
Rue Muir, Montréal

místnosti6 a více
plocha137 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Les Châteaux de Casson, phase 1: Spacieux et magnifique condo de 2 chambres et 2 salles de bains avec garage, dans un immeuble prestigieux et très bie...

Ostatní
Stáří nabídky: 49 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Rue Muir, Montréal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Via Capitale Parcours