SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 173 660 Kč
(80 263 Kč / m²)
Prodej
2+1
52 m²
Avenue de la Gare, Mascouche

místnosti2+1
plocha52 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Superb turnkey 1-bedroom condo (3 1/2), built in 2014, located in a highly sought-after area of Mascouche, just a few steps from the train station and...

Ostatní
Stáří nabídky: 69 dní
Aktualizováno: 69 dní

Lokalita

Avenue de la Gare, Mascouche
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Montreal