SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 035 170 Kč
(38 197 Kč / m²)
Prodej
4+1
158 m²
Limerick Road, Halifax

místnosti4+1
plocha158 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Townhouse-style condo with private front entrance and fully fenced backyard, offering a functional 3-level layout, efficient heating and cooling, and ...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Limerick Road, Halifax
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

The Agency | Halifax