SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
12 449 147 Kč
(60 141 Kč / m²)
Prodej
4+1
207 m²
Highway 3, Hacketts Cove

místnosti4+1
plocha207 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Follow your dream, home. Set on a 2.3 acre, forested lot just minutes from the iconic Peggy's Cove lighthouse, this brand-new bungalow is anything but...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Highway 3, Hacketts Cove
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Engel & Völkers Nova Scotia Halifax