SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 069 324 Kč
(90 667 Kč / m²)
Prodej
6 a více
89 m²
South Island Highway, Campbell River

místnosti6 a více
plocha89 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to this bright, south-facing condo offering the best sun exposure in the complex. This one-bedroom, one-bathroom suite features a cozy gas fir...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

South Island Highway, Campbell River
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Engel & Völkers Courtenay