SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 568 288 Kč
(131 820 Kč / m²)
Prodej
4+1
65 m²
Temperance Street, Caledon

místnosti4+1
plocha65 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to River's Edge Luxury Building, featuring a spacious and thoughtfully designed one-bedroom suite with 9-foot ceilings and two bathrooms. This...

Ostatní
Stáří nabídky: 51 dní
Aktualizováno: 35 dní

Lokalita

Temperance Street, Caledon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Right at Home Realty, Brokerage*